Vrh "A"

Dva roky života..

Už jste velcí "naši medídkové":)

Víme, že každý má spoustu práce a běžných starostí a tudíž na nějaké echt dlouhé zprávy o pesanech to vždy v životě není. Některé naše odchovanečky potkáváme jen virtuálně( Andělka , "Enie"...) někteří žijí svým životem a my je opravdu nechceme rušit. Jen tak toužebně čekáme, jestli přijde fotka. A ty opravdu čas od času posíláte. Děkujeme za ně!
Některé z mimin máme možnost vidět i naživo. A to je teprve ta správná chovatelova radost! Potkat se. Vidět. Super! 

Nám se letos úplně vymklo z možností pozvat naše retrívří "děti" na narozeniny. Tak jsme jen s Pindrušemi vzpomínali 10.5., jak se asi mají bráškové a ségry. No a k naší velké radosti jsme týden poté potkali "Alfa" na výstavě! A jak mu to slušelo! No a jako velké a úžasné překvápko přijel na nečekanou návštěvu "Richie" . Ten, kterého jsme tolik slibovali navštívit abychom doplnili fotku k prvním narozeninám. Nedočkal se, tak přijela "hora k Mohamedovi" po druhých narozkách. Je to taky frajer. A dělá prý páníčkům radost! Tak opožděně přejem i ostatním žulinčátkům hodně zdraví a spokojené páníčky!


--16.10.2017

K naší veliké radosti už tři miminka  z vrhu - vlastně už velké holky a jeden kluk - mají výsledky RTG kloubů a všichni tři bezchybné!

DKK 0/0

DLK A/A

Anemone Apalala

Adelinde Innogen

Alw Brennus

Focení 3.6.2016

10.5.2016 se narodil vrh A


pejsek Abelio Mirth - BEZMAŠLOVÝ

pejsek Áed Tegan --ČERVENÝ

fenka Andraste Guennola - ZELENÁ

fenka Aoiffe Moina- úhyn :( 13.5.2016

pejsek Alw BrennusMODRÝ

fenka Arianrhod Suli MODRÁ

pejsek Alaunus Voeddog- ZELENÝ

fenka Anemone Apalala - BEZMAŠLOVÁ

pejsek Apophis Uther - ORANŽOVÝ

pejsek Attor Ursus- FIALOVÝ

fenka Adelinde Innogen- ORANŽOVÁ

fenka Aponi Arzu- FIALOVÁ

Naše první miminka by se měla narodit začátkem května 2016. Pupíček roste, takže- asi budou! :-)

Otec našich miminek

JCh CZ+HU, Ch HU, CZ, SK, PL GrandCh CZ, C.I.B.

Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky"

Rocky je přenádherný obřík. S tlapkami medvěda je přesto jemňoučký a něžný naprosto neuvěřitelně. Pohled jeho očí je to, co dělá retrívra miláčkem rodin. To, že se nelíbí jen nám dokazují jeho úžasné úspěchy ve výstavní kariéře. Jsme hrdí, že se jeho potenciál se stane vkladem do rodokmenů našich miminek. Děkujeme paní Lenka Nokic za pomoc a za umožnení krytí tímto krasavcem! Zde je podrobné info o Rockym:

https://doradoblanco.cz/index.php/rockyTakovou hlavu kdyby zdědila naše miminka..... :-) Jsme stále zamilovaní ... A nedivím se Žulince, že se jí ženich líbil. :-)