ŠTĚŇÁTKA

Jak získáte štěňátko od nás?


Protože denně zodpovídáme mnoho dotazů ohledně zadávání štěňátek, sepíši vše podstatné tady:

Chceme být maximálně spravedliví, takže jsme dali nejprve na výběr jména zájemcům v pořadí. Poté pak při osobní návštěvě nebo na základě fotek a podrobností si zájemci se složenou zálohou vyberou ze štěňátek rovněž v pořadí, tak jak si zazálohovali (ne pouze zamluvili). Výběr napevno bude možný tak nejdříve cca ve 4-5 týdnech věku. V té době budou štěníci zkontrolovaní odborníkem a posouzeni dle předpokladů pro chov a výstavy.

Pokud byste se tedy pevně rozhodli, že chcete štěňátko od nás, budu žádat zálohu. Od okamžiku připsání částky bude štěňátko pod Vámi vybraným jménem pevně rezervováno pouze pro vás. Zálohu požaduji v zájmu štěňátek- abych neblokovala štěníka pro někoho, kdo ho vlastně pak chtít nebude nebo nemá koupi dobře rozmyšlenou nebo nebude spokojen s pořadím výběru.

O celkové ceně štěňátka nediskutujeme. Tak jak bude navržena ve věku kontroly štěňat je platná. Rámcově ( od nejnižší po nejvyšší hranici ) ji každému vážnému zájemci samozřejmě sdělíme předem.

Bez zálohy nepovažuji štěňátko za rezervované. Výši zálohy necháváme na úvaze zájemce, je však nevratná( pouze pokud by z prodeje sešlo z naší strany)- je to potvrzení vážného a opravdového zájmu o náš odchov . V tabulce štěňátek níže je pořadí zarezervovaných vypsané. Kdo je pouze zamluven( nedorazila záloha) je bez pořadí. Závazně rezervovaná štěňátka jsou označena číslem pořadí.

V každém případě si vyhražujeme právo vybrat našim odchovům nové majitele podle své úvahy a nejlepšího svědomí.

Chceme vědět, kde naši odchovanci budou žít, do jakých podmínek odejdou a jestli se budou do rodiny zájemce hodit . Nejsou pro nás spotřební zboží na prodej ale milovaní medvídci narození u naší fenečky . Věříme, že nás opravdoví milovníci pejsků pochopí a ti ostatní jsou nám lhostejní. Možná že to zní příkře, ale po zkušenostech s nesolidními zájemci u jiného plemene pejsků v rodině jsme takto rozhodnuti .

Plánujeme!


Pokud nás nepřejde nadšení, pokud se nezmění okolnosti, pokud se vše zadaří- tak v roce 2018 zopakujeme radost v domě. Mohla by být malá goldeňátka. :) Více informací z pověrčivosti přidáme až bude z plánování skutečná událost!

Držte nám pěsti ať se podaří opět tak krásná a šťastná miminka, jako jsou naše "Áčka"....

.

Máme nakryto!

štěňátka by mohla být ….

Po více jak dvou letech jsme si dodali odvahu a zopakovali krytí u "našeho"  tatínka Rockyho. Nic se na něm nezměnilo, snad jen,že je ještě krásnější, medvídkovatější a pořád ve svých sedmi letech úžasný frajer! Pokud se krytí podařilo, tak u nás po 9.září budou  štěněcí manévry. Přátelé , držte nám   a hlavně mamince Žulince pěsti!

Miminka jsou na světě! :)

Více informací naleznete přímo v sekci Vrh "B"