ŠTĚŇÁTKA

Jak získáte štěňátko od nás?


Protože denně zodpovídáme mnoho dotazů ohledně zadávání štěňátek, sepíši vše podstatné tady:

Chceme být maximálně spravedliví.  Štěňátko nejprve rezervujeme. Na základě projeveni vážného zájmu  si zájemci  složí rezervační poplatek.  Poplatek  požadujeme ve věku štěňat  od  14 dní výše. Výběr napevno, buď při osobní návštěvě nebo na základě domluvy bez osobní návštěvy, bude možný nejdříve cca ve 4-5týdnech věku. V té době budou štěníci zkontrolovaní odborníkem a posouzeni dle případných (ne 100%)předpokladů pro chov a výstavy. 

Pokud byste se tedy pevně rozhodli, že chcete štěňátko od nás, budu žádat rezervační poplatek. Od okamžiku připsání částky bude štěňátko pevně rezervováno pouze pro vás. Závaznou rezervaci požaduji v zájmu štěňátek- abych neblokovala štěníka pro někoho, kdo ho vlastně pak chtít nebude nebo nemá koupi dobře rozmyšlenou nebo nebude spokojen s pořadím výběru.

O celkové ceně štěňátka nediskutujeme. Tak, jak bude námi  navržena ve věku kontroly štěňat veterinářem, tak je platná. Rámcově ( od nejnižší po nejvyšší hranici ) ji každému vážnému zájemci samozřejmě sdělíme předem.

Bez rezervace nepovažuji štěňátko za zadané. Výši poplatku  je  1/5 celkové ceny, je však nevratná( pouze pokud by z prodeje sešlo z naší strany)- je to potvrzení vážného a opravdového zájmu o náš odchov . 

V každém případě si vyhražujeme právo vybrat finálně našim odchovům nové majitele podle své úvahy a nejlepšího svědomí.

Chceme vědět, kde naši odchovanci budou žít, do jakých podmínek odejdou a jestli se budou do rodiny zájemce hodit . Pejsci nejsou pro nás spotřební zboží na prodej ale milovaní medvídci narození u naší fenečky . Věříme, že nás opravdoví milovníci pejsků pochopí a ti ostatní jsou nám lhostejní. Možná že to zní příkře, ale po zkušenostech s nesolidními zájemci u jiného plemene pejsků v rodině jsme takto rozhodnuti .